Get Adobe Flash player

Výkup starých knih a Biblí

 

Provádíme výkup a prodej starých knih a tisků do roku cca 1820, jako jsou Bible, Nové zákony, náboženské a modlitební knížky, Postily, Kancionály, staré mapy a veduty, staré grafiky (dřevoryty, mědiryty apod.) i nové grafiky.

 

Předesíláme, že nejsme antikvariátale jsme sběratelé starých tisků a knih, jak je výše uvedeno a to především knih Bible, ale i jiných starých knih, map, starých tiskovin a jiných starých historicky zajímavých předmětů od nejstarších až do cca začátku 20.století.

 

Samozřejmě, že výkup starých knih směřuje především k rozšíření naší sbírky. Nabízíme všem, kdo mají podobné knihy na prodej či výměnu, aby nás oslovili . Jelikož jsme sběratelé a vykupujeme jen knihy převážně vyšší hodnoty, můžeme si dovolit je také vykupovat za mnohem vyšší ceny než antikvariáty.

Nabídněte nám, co byste chtěli prodat a nechte si předložit naši cenovou nabídku !

Ideální je poslat nám knihy či předměty co nejlépe nafocené na email:

 

                                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Samozřejmě, že pokud tyto možnosti nemáte, můžeme k vám přijet a ohodnocení provést u vás. Pro výkup nás můžete oslovit na výše uvedený email a uvést telefon, na který vám zavoláme a domluvíme schůzku nebo nám můžete přímo zavolat na:

                                               Tel.: 732 976 543

            

 


 
 
 
 
 

Ještě zbývá    znaků..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zadejte následující bezpečnostní kód:
...

 

L